BANDA OPEN GAMES 2019 - ПОДІЯ, ЯКА ЧЕКАЄ НА ТЕБЕ!

BANDA OPEN GAMES 2019 - ПОДІЯ, ЯКА ЧЕКАЄ НА ТЕБЕ!

Наближається наш наймасштабніший у році турнір, який триватиме цілих три дні - BANDA OPEN GAMES 2019!

Ми у хвилюючому очікуванні цього "свята українського кросфіту".
Цьогоріч обсяг категорій, що виступатимуть збільшився. Тепер свої сили демонструватимуть атлети усіх п'яти дивізіонів: SCALED, RX, ELITE, MASTERS та TEENS. Всього очікуємо на виступи 252 найсильніших атлетів України та ближніх країн!

До того як отримати змогу взяти участь у змаганні, спортсмени проходили два етапи онлайн відбору. Судді CrossFit Banda прискіпливо переглядали виконання відбіркових схем та у висновку відібрали найкращих з кращих.

Не віриться, що це вже п'ятий BOG за всю історію CrossFit Banda! З особистого досвіду можемо стверджувати, що у проведенні заходів дуже важливо заручитися підтримкою іззовні. І нам дуже пощастило із такою кількістю друзів-партнерів, які сприяють організації наших турнірів, зокрема і Banda Open Games 2019.

Генеральним партнером наших заходів виступає Parimach.

Титульний партнер - АТТ.

Офіційний партнер - марка молочної продукції Danone, та їх смачна новинка протеїновий йогурт YoPro

Технічний партнер заходу - Інтератлетика. Саме завдяки нашим партнерам, в центрі буде встановлена рекордна довжина стійки - 24 метри.

Водний партнер турніру Моршинська Спорт – перше правило тренувань.

Безпеку та порядок на наших подіях завжди забезпечує охоронний холдинг Шериф.

Мережа клінік VIVA напоготові - береже здоров'я наших атлетів.

Мобільний сервіс для кросфітерів WodCat, де можна знайти всю важливу інформацію для кросфіт тренувань та позмагатися в режимі онлайн.

Захід відбувається при підтримці Київського молодіжного центру. Київський молодіжний центр комунальна установа виконавчого органу Київської міської державної адміністрації.

Хочемо подякувати виробникам спортивного обладнання, за те, що робіте наші змагання ще цікавішими з найкращим обладнанням - МОНКО та Yousteel.

Особлива подяка чаю ТМ "Tess". В колекції чаю «Tess» чудове чайне листя гармонійно поєднується з вишукано підібраними натуральними інгредієнтами, що додають нове звучання традиційному чайному смаку. Чай «Tess» - ідеальна чайна композиція!


Дякуємо за підтримку усім партнерам, які долучилися до організації цьогорічного турніру Banda Open Games.

Хочемо висловити подяку компанії RedBull, яка надає крила атлетам та організаторам, а також, сприяє створенню комфортних умов для атлетів у зоні розминки.  Дякуємо  магазинам спортивного харчування:POWER PRO, Геладринк, Здраво Фарм та Greensport - вони допомагають спортсменам із підтримкою фізичної форми та здоров'я; марці ізотонічних напоїв Powerade (активують енергію); ; виробникам здорової продукції BezСАХАРА - мрія кожного - солодощі без цукру(!); бренду косметики Piel Cosmeticsза натуральну косметину для наших дівчат-атлеток; брендам класного спортивного одягу та аксесуарів ZEUS та Warm Body Cold Mind, без яких не відбулося б жодне тренування; бренду HARVEST, який на своєму виробництві виготовляє аксесуари; Також хочемо висловити подяку нашим партнерам: Масажному патрулю, BLACKROLL®, Compex та RockTape, які допомають нашим атлетам відновлюватися після виконання комплексів.

Загалом, організація заходів такого масштабу займає багато часу та зусиль. Але ми ж CrossFit Banda, ми можемо все!

16 серпня ми вирішили зробити закрите змагання серед деяких категорій на території НСК "Олімпійського". А 17 та 18 серпня з нетерпінням будемо чекати вас на Троїцькій площі.

Ми влаштуємо справжній фестиваль кросфіту в самому центрі столиці! Обіцяємо, буде адреналіново, емоційно, драйвово та дуже гаряче!

Ваша, CrossFit Banda!

 

Подія у Facebook - Banda Open Games 2019
Сторінка в Instagram - @eventsbanda

crossfitbanda #bandaopengames2019 #bandaopengames #crossfitbandateam #BOG2019

youtube facebook-official
facebook instagram-logo