Алена Григорьева

ТРЕНЕР З CROSSFIT

Сертифікований тренер CrossFit Level 1 Trainer (СF-L1)

Чемпіонка України з пауерліфтингу 2013 року у категорії 52,5 кг

Учасниця безлічі всеукраїнських змагань з КФ

Учасниця БЛК 2016 року у складі команди

Сертифікати групових фітнес програм, пілатесу, мобілізації суглобів

Викладач школи тренерів.

Діючий тренер та атлет Crossfit Banda.

"У мене досить великий досвід роботи як із групами, так із персональними клієнтами. І про те який я тренер, кажуть успіхи моїх клієнтів.

У кросфіті ми не працюємо над якоюсь певною частиною тіла. Система кросфіту складається з багатосуглобових рухів, які включають у роботу відразу все тіло, тоді як у тренажерному залі проробляють м'язи окремо – комплекс для плечей, комплекс для преса, комплекс для ніг.
Ми готуємо серцево-судинну систему, зміцнюємо суглоби, робимо м'язи еластичними, тобто. працюємо над внутрішніми показниками.

Основний наш пріоритет – зробити людину здоровою. Рельєфний зовнішній вигляд – побічний ефект, бонус.
Про частоту тренувань: рекомендую займатися 3 рази на тиждень, щоб організм встигав відновлюватись, але при цьому отримував регулярне навантаження.
Ми, професійні атлети, тренуємось із різною інтенсивністю 5-6 разів на тиждень. Один день відпочинку має бути обов'язковим.

Про жінок у кросфіті: мало того, що про кросфіт і так ходить багато міфів (про те, що під час занять серце зупиняється, а хребет, руки-ноги ламаються), так ще існує ряд жіночих міфів: ти розгубиш всю жіночність , станеш схожою на чоловіка, не зможеш мати дітей».
Запевняю, це лише міфи. Красиві підтягнуті постаті та здорові діти жінок, які у нас тренуються, тому підтвердження.

До речі, дівчатка наполегливіші й упертіші за чоловіків, а ще вони менше за себе шкодують. Мабуть тому на імпровізованих змаганнях, які ми організовуємо прямо серед тренувань, часто виграють саме дівчатка."facebook instagram-logo